۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۷ تير
راهنماي استفاده از پايگاه Sciencedirect

Sciencedirect.com

يك منبع اطلاعاتي مهم و ضروري براي ميليونها متخصص در سراسر جهان است. اين منبع بزرگترين مجموعه الكترونيكي جهان از اطلاعات تمام متن و كتابشناختي در زمينه علوم، فناوري و پزشكي را دربردارد. به نظر SDسرمايه گذاري براي خريد اين منبع به معني سرمايه گذاري در يك راه حل تكاملي است و شما آنها را يك شريك قابل اعتماد خواهيد يافت. از زمانيكه SDدر 1997 به بازار عرضه شد، از يك پايگاه اطلاعاتي وب از مجلات الكترونيكي الزوير به بزرگترين فراهم كننده جهاني از متون علمي، فني و پزشكي  (STM Literature) تكامل يافته است

 بيش از 2500 مجله و 11000كتاب از ناشران معتبر همچون الزوير و...  شامل عناوين مجلات معتبر مانند Lancet، دستنامه هاي سري اقتصاد و... قابل دسترس در SDاست. كاربران مي توانند به بيش از 11 ميليون مقاله تمام متن و بيش از 95 ميليون ركوردهاي چكيده از تمام حوزه هاي علوم  دسترسي يابند. مقالات قبل از آنكه در مجلات چاپي منتشر شوند بصورت پيوسته قابل دسترس هستند و ويژگي چندرسانه اي مجلات پيوسته آنها را از مجلات چاپي متمايز مي كند.

امكان جستجوي ساده، جستجوي پيشرفته و مرور منابع بر اساس موضوع و الفبا در صفحه اول پايگاه مشخص شده است

در صورتيكه كاربر در سايت عضويت داشته باشد ميتواند به امكانات ويژه اي در زمينه مديريت اطلاعات خود در پايگاه دسترسي داشته باشد :

  • ذخيره نتايج جستجو
  • دريافت اطلاعات مرتبط با كليدواژه ها و مجلات خاص
  • شخصي سازي صفحه اصلي Scincedirect
  • استفاده از Alert , RSS
  • ارسال مقاله
  • ارتباط با سردبيران مجلات
تاریخ به روز رسانی:
1397/11/07
تعداد بازدید:
115
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal